Wyższa jakość obsługi klienta

Rozwiązania IT dla branży HoReCa od GSD pozwalają na wydajną, szybką i sprawną obsługę naszych gości. Dostarczamy aplikacje wspierające zdalną obsługę pokoi hotelowych oraz przyśpieszające realizacje zamówień restauracyjnych.

HoReCa

Animated image
Aplikacja do zarządzania pokojami hotelowymi pozwala na przejrzyste kontrolowanie obłożenia pokoi oraz sprawdzanie i rozliczanie płatności dla naszych gości. Dzięki funkcji wystawiania faktur z programu hotelowego i braku konieczności ponownego wstawiania wszystkich danych do programu fakturującego zmniejszamy ryzyko powstania błędu na dokumentach.
W GSD dostarczamy również aplikacje przeznaczone do użytku przez klientów hotelu. Dzięki integracji aplikacji z czujnikami urządzeń hotelowych, każdy klient może zdalnie w zakresie swojego pokoju np. ustawić temperaturę przed przyjazdem, zarządzać roletami i oświetleniem.
Aplikacja dla kelnerów pozwala na łatwe i szybkie zbieranie zamówień od klientów oraz automatyczne ich przekazanie na kuchnię, dzięki temu dania są przygotowywane zanim kelner odejdzie od stolika, a co za tym idzie, są wydawane znacznie szybciej. Dodatkowo funkcja łączenia i dzielenia zamówień ułatwia rozliczenie stolika w przypadku, gdy goście nie chcą zapłacić wspólnie rachunku tylko rozliczają się osobno.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Obsługa restauracji
Benefit
Zbieranie zamówień
Benefit
Przekazywanie zamówień do kuchni
Benefit
Łączenie i dzielenie rachunków
Benefit
Wprowadzanie zmian w daniach
Obsługa hotelu
Benefit
Rezerwacje pokoi
Benefit
Zarządzanie pokojami
Benefit
Rozliczanie wizyt gości
Benefit
Aplikacja dla gości
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej

Contact Background