Szybki i niezawodny proces dystrybucji

Proces dystrybucji ze względu na swoją złożoność nie należy do łatwych, nie na wszystkie czynniki mamy wpływ. Dlatego tak ważne jest, aby maksymalnie usprawnić go w miejscach, gdzie możemy to zrobić.

Producenci i dystrybutorzy

Animated image
Program ERPframe pozwala na łączenie zamówień od różnych klientów, dzięki czemu możemy w najbardziej optymalny sposób zaplanować produkcję. Łącząc takie same zamówienia oszczędzamy czas, który poświęcilibyśmy na wielokrotne przezbrajanie maszyn, a co za tym idzie – przyśpieszamy proces produkcji.
Rozwiązanie pozwala na wygodne planowanie produkcji. Funkcja planowania „do przodu” określa nam planowane czasy rozpoczęcia i zakończenia zleceń, uwzględniając stany magazynowe i ewentualne czasy dostaw surowców. Funkcja planowania „do tyłu” pozwala określić najpóźniejszy czas, w którym zlecenie produkcyjne musi zostać rozpoczęte. Wszystko to pomaga nam wygodnie zaplanować produkcje, a co za tym idzie – uniknąć przestojów produkcyjnych.
ERPframe wspiera pracę wielu oddziałów firmy. Sprawdza dostępność surowców i produktów we wszystkich lokalizacjach optymalizując koszty i zmniejszając nakłady pracy. Zamówiony towar może zostać wysłany z dowolnego magazynu. Dzięki temu unikniemy zalegania towaru na magazynie i zmniejszymy koszty produkcyjne.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Proces produkcji
Benefit
Automatyczne generowanie zamówień
Benefit
Kontrola jakości
Benefit
Wielopoziomowe planowanie produkcji
Benefit
Kontrola terminów przydatności
Proces dystrybucji
Benefit
Tworzenie MIXów paletowych
Benefit
Indywidualne cenniki i oferty handlowe
Benefit
Śledzenie historii partii
Benefit
Optymalny wybór przewoźnika
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej