Planowanie produkcji i zarządzanie magazynem

Jednym z największych wyzwań branży FMCG jest zapewnienie odpowiednio wysokich stanów magazynowych, aby w każdej chwili firma była w stanie dostarczyć wymagane ilości na rynek. Jednocześnie wszystkie towary na magazynie muszą być pod stałą kontrolą ze względu na ich termin ważności.

Branża FMCG

Animated image
Rozwiązanie IT od GSD pozwala na zarządzanie gospodarką magazynową z uwzględnieniem terminów ważności zasobów, które są dostępne na magazynie. System obsługuje również metody FIFO i LIFO, dzięki temu utrzymasz optymalne stany magazynowe oraz będziesz mógł wydajniej zarządzać miejscem w magazynie.
System ERP dla branży FMCG stanowi niezastąpione wsparcie w procesie planowania produkcji z uwzględnieniem popytu i prognoz na podstawie danych historycznych. ERP pozwala na łączenie i dzielenie zleceń produkcyjnych, dzięki czemu oszczędzasz czas, który pracownicy poświęciliby na np. przezbrajanie maszyn.
ERP pozwala również na śledzenie historii produktów, co dla branży FMCG jest bardzo ważnym elementem. Dzięki przejrzystym funkcjonalnością szybko odnajdziesz wszystkie artykuły, w których został wykorzystany określony surowiec oraz z łatwością wyszukasz odbiorców danych partii.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Proces produkcji
Benefit
Automatyczne generowanie zamówień
Benefit
Kontrola jakości
Benefit
Wielopoziomowe planowanie produkcji
Benefit
Kontrola terminów przydatności
Proces dystrybucji
Benefit
Tworzenie MIXów paletowych
Benefit
Indywidualne cenniki i oferty handlowe
Benefit
Śledzenie historii partii
Benefit
Optymalny wybór przewoźnika
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej