Dwukierunkowa integracja z systemem ERP

Dzięki dwukierunkowej wymianie danych między Twoim sklepem internetowym a systemem ERP masz pewność, że dane magazynowe są zawsze aktualne.

E-commerce zintegrowane z ERP

Animated image
Częstym problem z jakim spotykają się nasi klienci przy integracji sklepu internetowego z programem magazynowym jest aktualizacja stanów magazynowych. Rozwiązanie zastosowane w naszym systemie pozwala na automatyczną wymianę danych, dzięki czemu stany magazynowe są zawsze aktualne, a nasi klienci nigdy nie zakupią niedostępnych towarów.
Integracja ERP z sklepem internetowym nie kończy się na magazynie, system wspiera również generowanie dowodów sprzedażowych. Klient robiąc zakupy w naszym sklepie może trafiać do naszej bazy, gdzie jednym kliknięciem wygenerujemy wszystkie dokumentu związane z jego zamówieniem.
Rozwiązanie E-commerce od GSD zapewnia indywidualny, dopasowany projekt graficzny, dzięki czemu Twój sklep znacznie wyróżni się na tle konkurencji. Dodatkowo dzięki wysokiemu poziomowi UX rozwiązanie będzie intuicyjne w obsłudze na wszystkich urządzeniach mobilnych, co zapewni znaczny wzrost sprzedaży.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Zarządzanie sklepem internetowym
Benefit
Szybkie dodawanie nowych artykułów
Benefit
Aktualne stany magazynowe
Benefit
Indywidualny design
Benefit
Responsywne rozwiązania
Zarządzanie zamówieniami
Benefit
Zamówienia z sklepu trafiają od razu do ERP
Benefit
Automatyczne tworzenie zleceń produkcyjnych
Benefit
Wystawianie dokumentów zakupowych dla klientów
Benefit
Wysyłka towaru według preferencji klienta
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej

Contact Background