Podnieś jakość obsługi klienta

Każdy z naszych klientów jest inny, ma inne oczekiwania, przyzwyczajenia, wymagania. Jak w takim razie temu wszystkiemu sprostać? Z pomocą przychodzą nam rozwiązania IT wspierające sprzedaż.

Zarządzanie procesami sprzedaży

Animated image
Mówiąc „CRM” prawie każdy z nas widzi lejek sprzedażowy przez który stale przechodzą klienci, jednak to nie wszystko! Sprzedaż jest ciągłym budowaniem relacji z klientami, rozmową z nimi, zrozumieniem ich potrzeb oraz pomocą w wybraniu najlepszego dla nich rozwiązania. Tylko zadowoleni klienci będą do nas stale wracać i polecać firmę dalej.
Rozwiązanie DOCUframe dzięki rozbudowanym funkcją zarządzania relacjami z klientem zapewnia dostęp do zawsze aktualnej wiedzy na ich temat. Pomaga handlowcom w szybkim i precyzyjnym dopasowaniu indywidualnej oferty dla każdego klienta oraz uspójnia informacje zbierane z wielu oddziałów firmy. Dodatkowo program pozwala na wygodne planowanie i prowadzenie określonej polityki sprzedażowej w firmie.
Dzięki zautomatyzowanemu procesowi sprzedaży DOCUframe znacznie przyśpiesza pracę handlowców oraz podnosi ich wydajność. Funkcja tworzenia dokumentów pochodnych pozwala jednym kliknięciem utworzyć np. fakturę sprzedażową na podstawie danych z zaakceptowanej oferty. Dodatkowo program pozwala na tworzenie wielu cenników – dla produktów, grup klientów, czy nawet indywidualnego cennika dla pojedynczego klienta.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Budowanie procesu sprzedaży
Definiowanie kolejnych działań sprzedażowych
Stosowanie wzorców dokumentów
Rozbudowana polityka cenowa
Flow procesu dopasowany do indywidualnych potrzeb
Automatyczne eskalacje
Kontrola
Flow procesu dopasowany do indywidualnych potrzeb
Automatyczne eskalacje
Wyszukiwanie pełnotekstowe
Spójne informacje z wielu obszarów
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej