Zarządzanie sklepem w sieci handlowej i chmurze

Coraz większy procent sprzedaży przenosi się do sieci, co chwila pojawiają się nowe sklepy internetowe, a co za tym idzie rośnie silna konkurencja. Jak wyróżnić się na tle innych firm?

Sieci handlowe i E-commerce

Animated image
Rozwiązanie E-commerce od GSD zapewnia dedykowany interfejs graficzny oraz świetny zespół specjalistów, dzięki czemu Twój sklep będzie miał niepowtarzalny wygląd i na pewno zostanie zapamiętany przez odwiedzających.
Dostarczane przez nas rozwiązania do zarządzania siecią sprzedaży są zintegrowane z programem magazynowym, przez co na bieżąco widzimy zmieniające się stany zapasów. Dzięki takiemu połączeniu i zawsze aktualnej informacji w naszym sklepie internetowym już nigdy nie będziesz musiał anulować zamówienia klienta ze względu na braki w magazynie.
Program magazynowy wspiera nas w kontrolowaniu terminów ważności, serii i partii sprzedawanych przez nas produktów. W przypadku konieczności wycofania wadliwej serii szybko odszukamy wszystkie towary, a dzięki funkcji alertów odpowiednio wcześnie otrzymamy informację o zbliżającej się dacie ważności.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Proces sprzedaży
Benefit
Aktualne stany magazynowe
Benefit
Kontrola terminów przydatności
Benefit
Informacja z sklepu www trafia bezpośrednio do ERP
Benefit
Szybka wymiana danych
Kontrola stanów
Benefit
Automatyczne generowanie zamówień
Benefit
Śledzenie historii partii
Benefit
Warianty i rozmiary
Benefit
Podpowiedź przy wyborze kuriera
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej

Contact Background