Wszystkie projekty pod kontrolą

Zarządzanie wieloma projektami jest dużym wyzwaniem. To na osobie zarządzającej spoczywa obowiązek planowania, delegowania i rozliczania zadań, a co za tym idzie optymalizacja czasu i zwiększanie wydajności zespołów.

Usługi B2B

Animated image
Program dla obsługi B2B pozwala na tworzenie własnej struktury pracy dla każdego projektu, dzięki czemu z łatwością można wypracować najlepszą strategię pozwalającą na osiągnięcie wyznaczonych wcześniej celów. Dodatkowo dostępna jest funkcja działania na wzorcach, zarówno dokumentów, jak i zadań oraz całych projektów. Pozwala to z znacznym stopniu przyśpieszyć i uporządkować naszą pracę.
Dla agencji zajmujących się np. generowaniem leadów lub świadczących abonamentowe usługi ważne jest proste i szybkie rozliczanie swojej pracy dla klienta, wystawianie co miesięcznych FV, komunikacja z nim oraz zarządzanie różnymi rodzajami dokumentów. DOCUframe pozwala w prosty sposób rozliczać czas pracy pracowników i wykorzystane zasoby przy wybranym projekcie, dzięki czemu szybko i w przejrzysty sposób rozliczysz swoją pracę klientowi.
Rozwiązanie od GSD jest również wsparciem w płynnej komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki możliwości przesyłania wiadomości w programie oraz linkowania dokumentów w notatkami, pracownicy w komunikacji wewnętrznej nie wykorzystują maila, a co za tym idzie nie tworzą wielu kopii jednego dokumentu. Takie rozwiązanie zapewnia nam dostęp do zawsze aktualnych danych, dzięki czemu redukujemy ilość błędów do minimum. Program posiada klienta poczty, pozwalającego wysyłać i odbierać maile od klientów bezpośrednio w programie. Dodatkowo mamy dostęp do pełnej komunikacji w zakładce klienta lub projektu, dzięki czemu żaden mail nie zginie w naszych skrzynkach.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Zarządzanie dokumentami
Benefit
Szybki dostęp do potrzebnych dokumentów
Benefit
Zgodna z prawem i bezpieczna archiwizacja danych
Benefit
Przyspieszenie procesów związanych z obiegiem dokumentów
Benefit
Minimalizacja ryzyka zniszczenia lub utraty dokumentu
Zarządzanie projektami
Benefit
Tworzenie wzorców projektu
Benefit
Delegowanie zadań według umiejętności pracowników
Benefit
Raportowanie postępów
Benefit
Rozliczanie projektu do klienta
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej

Contact Background