Obsługa procesu budowy i sprzedaży

Proces sprzedaży w firmach deweloperskich jest dość skomplikowany i związany z wieloma działaniami, z którymi nie potykamy się w innych branżach. Wizyty w mieszkaniach, wiele umów, akty notarialne, etc. Jak nad tym wszystkich zapanować?

Firmy developerskie i budowlane

Animated image
Program DOCUframe dzięki możliwości tworzenia procesów, pozwala na odwzorowanie całej budowy w przejrzystym wykresie graficznym oraz umożliwia zapanowanie nad dokumentacja budowy. Do każdego etapu możliwe jest zdefiniowanie odpowiednich zadań np. związanych z otrzymaniem pozwolenia. Każdy etap budowy możemy określić w czasie oraz uzależnić od postępu innych etapów.
Dodatkowo program wspiera kontrolę terminów ważności dokumentów. Wiele pozwoleń wydawanych jest na określony czas. Gdy w naszym procesie budowy następują opóźnienia może zdarzyć się konieczność ponownego wystąpienia o pozwolenie. W takim przypadku program sam przypomni o zbliżającym się terminie ważności pozwolenia, co pozwoli wcześniej zaplanować ponowną wizytę w urzędzie.
W sytuacji, gdy developer nadzoruje sprzedaż kilkadziesiąt mieszkań trudno jemu będzie zapanować nad wszystkimi procesami sprzedaży jednocześnie. Oprogramowanie dla deweloperów od GSD daje możliwość tworzenia dowolnych procesów sprzedaży z odwzorowaniem i zaplanowaniem wszystkich spotkań, rozmów czy wizyt u notariusza. Dodatkowo program sam segreguje nam przychodzącą pocztę, dzięki czemu łatwo i szybko odnajdziemy pełną komunikacje z każdym klientem.

Pomagamy firmom zoptymalizować kluczowe procesy:

Proces sprzedaży
Benefit
Aktualne stany magazynowe
Benefit
Kontrola terminów przydatności
Benefit
Informacja z sklepu www trafia bezpośrednio do ERP
Benefit
Szybka wymiana danych
Proces budowy
Benefit
Graficzne odwzorowanie procesu budowy
Benefit
Delegowanie zadań
Benefit
Tworzenie zależności między etapami
Benefit
Przypisywanie dokumentów do każdego etapu budowy
Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Skontaktuj się z nami!

więcej