Mam nadzieje, że wpis jest dla Ciebie wartościowy.

Chcesz porozmawiać z ekspertem? Kliknij tutaj!

Post image

Systemy ERPframe i DOCuframe w optymalny sposób łączą w sobie wszystkie funkcjonalności niezbędne w procesach firmowych w zakresie gospodarki magazynowej i planowania oraz sterowania produkcją. Już w podstawowej wersji łączą w jedno wszystkie obszary działalności Twojej firmy, dzięki czemu praca staje się wydajniejsza a przepływ informacji uporządkowany.

Co wyróżnia systemy GSD Software na tle innych rozwiązań ERP i DMS?

Na rynku istnieje wiele rozwiązań do planowania zasobów przedsiębiorstwa ERP i zarządzania dokumentami DMS. To sprawia, że wybór odpowiedniego systemu i dostawcy jest prawdziwym wyzwaniem. Sam proces podejmowania decyzji może trwać od 6 miesięcy nawet do roku i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż szukamy systemu, z którego będziemy korzystać przez wiele lat. W poniższym artykule przedstawię Wam rozwiązanie producenta oprogramowania dla firm - GSD Software, które zmieni Wasze postrzeganie zintegrowanego systemu zarządzania.

text

Co odróżnia nasze rozwiązania ERP i DMS od innych rozwiązań?

Z naszego punktu widzenia w procesie wyboru należy zwrócić szczególną uwagę na cztery czynniki:

 • zakres funkcjonalny – upewnij się, że wszystkie procesy specyficzne dla firmy mogą być wdrożone czyli tak naprawdę odwzorowane w postaci cyfrowej. Chodzi tu np. o wszystkie funkcje dot. zarządzania towarami i czy też sterowania produkcją. Pamiętaj, że potrzeby Twoje i Twojej firmy mogą z czasem zmieniać się, dlatego też system ERP powinien mieć zdolność elastycznego rozwijania jego funkcjonalności zgodnie z potrzebami organizacji, aby jak najdłużej mógł być wykorzystywany w firmie.

 • Interfejsy – twoje procesy i oprogramowanie branżowe muszą być zintegrowane za pośrednictwem odpowiednich interfejsów z programem ERP.

 • Skalowalność – system ERP musi rozwijać się wraz z potrzebami użytkowników, dlatego też warto zwracać uwagę na modułowa budowę systemu.

 • Zgodność wsteczna – gwarantuje, że zawsze możesz zachować indywidualne dopasowania podczas zmiany wersji lub aktualizacji systemu. Zabezpiecza to firmę przed koniecznością ponownego tworzenia dopasowań i ponoszenia z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Zintegrowane rozwiązanie firmy GSD - ERPframe

Wiele systemów ERP jest dostępnych tylko jako rozwiązania typu „out of the box” czyli że może być używane od razu po zainstalowaniu ale zasadniczo pozwala na odwzorowanie jedynie podstawowych i typowych procesów w standardowej firmie. Natomiast dodatkowe funkcjonalności w obszarach specjalistycznych zapewniają wyizolowane rozwiązania od różnych dostawców. Aby uzyskać maksymalne korzyści z oprogramowania biznesowego, należy zintegrować wszystkie procesy specyficzne dla danej firmy, takie jak komunikacja z klientem, zarządzanie dokumentami, archiwizacja, finanse i raportowanie, w jednym kompletnym rozwiązaniu. Dlatego też GSD Software oferuje indywidualnie dopasowane i kompletne rozwiązanie ERP, które całościowo odwzoruje wszystkie specyficzne procesy w firmie. Główne zalety takiego rozwiązania to:

 • Wyjątkowa elastyczność dzięki zintegrowanemu środowisku programistycznemu

 • Możliwość indywidualnego dopasowania dzięki rozbudowanym bibliotekom funkcji specjalistycznych (szybka implementacja)

 • Możliwość rozszerzenia funkcjonalności dzięki modułom do zastosowania w wielu specjalistycznych obszarach i branżach

 • 100% zgodność wsteczna pozwalająca na zachowanie dopasowań w przypadku zmiany wersji lub aktualizacji.

 • Bezproblemowej integracja rozwiązań specjalnych

 • Oszczędność kosztów dzięki braku konieczności integracji wielu rozwiązań od różnych dostawców

 • Kompletne rozwiązanie dla firmy w wielu obszarach zastosowania

text

GSD jako dostawca oprogramowania ERP

Wybór odpowiedniego oprogramowania biznesowego to niełatwy ale ważny krok na drodze do cyfryzacji. Co jednak decyduje o wyborze danego dostawcy ? Warto rozważyć następujące punkty:

 • Wspólnie z dostawcą powinieneś przeanalizować własne, specyficzne dla firmy procesy i sprawdzić, czy można je wdrożyć i zoptymalizować.

 • im dokładniej i staranniej przeanalizujesz własne procesy i wybór dostawcy, tym niższe koszty eksploatacji oprogramowania będziesz ponosił w przyszłości (wsparcie i utrzymanie indywidualnych dopasowań). Dodatkowo projekt wdrożenia będzie przebiegał gładko i bez większych problemów.

 • Zwróć uwagę na doświadczenie i fachową wiedzę dostawcy i czy np. może się pochwalić pozytywna oceną i satysfakcją klientów na przykład na podstawie historii sukcesu?

 • Nie lekceważ sytuacji finansowej dostawcy i jego zdolności do funkcjonowania na rynku w przypadku stałego wsparcia i dalszego rozwoju nowego systemu ERP. W końcu po co ci dostawca, który za dwa lata zniknie z rynku?

text

GSD Software od ponad 30 lat dostarcza indywidualne rozwiązania programowe dla firmy sektora MŚP. Klienci doceniają przede wszystkim wysoką elastyczność produktów, która umożliwia ich własne środowisko programistyczne. Kolejna decydująca zaleta: Otrzymujesz rozwiązania z jednego źródła, od sprawdzonej firmy, mającej duże perspektywy dalszego rozwoju na przyszłość.

 • Wszystkie rozwiązania z jednego źródła

 • Ciągły rozwój w celu wykorzystania nowych technologii

 • Kompleksowe doradztwo, indywidualna obsługa

 • Doświadczony kierownik projektu

 • Bezpieczeństwo inwestycji - firma GSD Software jest w 100% finansowana kapitałem własnym

 • Stabilny coroczny wzrost i rozwój firmy

Skorzystaj z kalkulatora ERP i natychmiast poznaj koszty wdrożenia systemu ERP

 • - Kalkulator wypełnisz w mniej niż minutę
 • - Wyniki otrzymasz natychmiast na Twój adres email
 • - Zaoszczędzisz czas na poszukiwanie trudno dostępnej odpowiedzi

Porozmawiaj z ekspertem

Tworzymy dedykowane aplikacje biznesowe od 30 lat.

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM

Dowiedz się co może zyskać Twoja firma, dzięki automatyzacji procesów - wykorzystując nowoczesne szyte na miarę oprogramowanie mające na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.
Podczas 15 minutowej bezpłatnej konsultacji:
 • Chętnie posłuchamy o Twoich wyzwaniach i pomysłach w których może pomóc automatyzacja i cyfryzacja Twojej firmy.
 • Zaproponujemy możliwe rozwiązania i omówimy jakie korzyści mogą wnieść do Twojego przedsiębiorstwa.
 • Dowiesz się jak sprawnie i bez problemów wdrożyć systemy informatyczne w Twojej firmie i jak uniknąć najczęstszych błędów wdrożeniowych współpracując z wybranym dostawcą oprogramowania.
GSD logo
Opowiedz nam o swoich wyzwaniach
Nasz Ekspert skontaktuje się z Toba najszybciej jak to możliwe. Czas odpowiedzi to zazwyczaj 15 minut.
Photo not found.
Chętnie omówimy Państwa indywidualne wymagania i potrzeby - bezpłatnie i bez zobowiązań
Zadzwoń do nas pod numer:
+48 534 364 515